0 Kč0

O jídelně

  Jídelna Máj je otevřena pro širokou veřejnost

 Jídelna Máj se nachází přímo v centru Brna na ulici Divadelní 3. Zajisté oceníte nejen naši skvělou dostupnost, ale také velmi kvalitní a chutná jídla za přívětivé ceny.Jídelna Máj - Obědy v Brně

Jídelna Máj má dlouhou tradici. Založena byla již v roce 1952 a počátkem 60. let zahájila výrobu a rozvoz zdravotních obědů  nejen pro seniory, ale i pro strávníky, kteří tato jídla z jakéhokoliv důvodu vyhledávají. V našem každodenním menu naleznete nejen oblíbená česká jídla, ale také obědy, které jsou vhodné pro zákazníky s různými zdravotními omezeními ve stravě (žaludeční a žlučníková dieta, protisklerotická dieta, diabetická dieta, bezlepková dieta).

 V současné době spolupracuje s převážnou většinou pečovatelských služeb na území města Brna. V poslední dekádě po změně majitele zahájila Jídelna Máj nový směr a orientuje se svojí výrobou  také  na mladší a střední generaci. Zde zaznamenala v poslední době nárůst poptávky nejen po "české klasice" a také po výrobcích z oblasti zdravé výživy. Firma Sinalunga s.r.o., která zajišťuje rozvoz jídel pro Jídelnu Máj, nabízí i výrobky firmy Petra Krejčová.

Najdete nás na ulici Divadelní 3 ( 1 patro ) Brno-město.

Provozní doba:

Pondělí – Pátek
10:00 – 13:30

Užitečné informace:

ball.gif, 579B  O státních svátcích zavřeno
ball.gif, 579B  Menu není nutné objednávat předem
ball.gif, 579B  Každé menu zahrnuje polévku a čaj
ball.gif, 579B  Jídlo si u nás můžete nechat zabalit a odnést s sebou
ball.gif, 579B  Strávníkům je k dispozici nápojový automat, chlazené nápoje, točené pivo Rebel, točená kofola,…
ball.gif, 579B  Pokud si nevyberete z naší denní nabídky, můžete využít minutkových jídel, které Vám rádi připravíme

K platbě lze využít stravovací poukázky: Ticket restaurant, SodexoPass.